Dětský den proběhl 28.8. 2021

20024Tentokrát pod názvem: Letem světem 

Konečně! Po loňské pauze, kdy jsme ze známých důvodů dětský den nepořádali, jsme jej letos mohli v Oslavici uskutečnit. A byli jsme za to moc rádi. Do poslední chvíle s námi sice počasí hrálo hru na „Hádej, jak bude?“, ale nakonec i vykouklo sluníčko, a důležité je, že nepršelo.

Letošní téma dětského dne bylo „Letem světem“, abychom se mohli aspoň takto podívat po světě. Na děti čekala spousta soutěží. Jedna z nich byla určena konkrétně budoucím prvňáčkům. Nechyběly samozřejmě skákací hrady. A jako na každém dětském dnu u nás bylo zajištěno i občerstvení. V každé ze tří kategorií byla vyhodnocena pětice nejlepších. Vítězové si odnesli mimo jiné také sladkou dobrotu v podobě krásného dortu. Vítěze soutěže pro rodiče jsme nakonec vylosovali, protože všechny maminky i všichni tatínci byli opravdu super. Odměnu za účast si odnesly všechny děti, které se dětského dne zúčastnily. Nikdo neodcházel s prázdnou. Ve večerních hodinách byla připravena tradiční stezka odvahy. Odvážlivců, kteří se na ni vydali, bylo opravdu mnoho.


Celý den se vydařil na jedničku. Velký dík tak patří všem, kteří se na akci jakkoliv podíleli, dále oslavickým hasičům za spolupráci a samozřejmě všem sponzorům včetně obce Oslavice.


Všem dětem přejeme úspěšný a pohodový nový školní rok.

Autor: Za pořadatele akce a za Oslavické ženy Marie Šoukalová


- Článek na novinyvm.cz

Pozvánka na Letem světem dětský den